28
Kwi

Wracam po długiej przerwie.

Ostatnio zajmuję się kilkoma projektami jednocześnie, stąd mniej wpisów.

Między innymi przygotowuję opracowanie dotyczące podejmowania zatrudnienia przez osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub ustalonym prawem do renty.

To bardzo interesujący i budzący kontrowersje problem. Miałam przyjemność przedstawić na ten temat referat w miniony weekend na Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Wpływ standardów międzynarodowych na rozwój demokracji i ochronę praw człowieka”, współorganizowanej przez Instytut Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Całość opracowania będzie można przeczytać w publikacji pokonferencyjnej, a wcześniej – być może – udostępnię ją na swojej stronie internetowej lub blogu: http://pracanarencie.blox.pl/html.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej z siedzibą w Sandomierzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria.morlowska@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: