26
wrz

Nasze emocje

Ostatnio miałam dni przepełnione emocjami. Emocjami moich Klientów. Emocjami, które są naszą naturalną reakcją na sprawy, które bezpośrednio dotyczą naszego życia.

Zdenerwowanie, przed zbliżającą się rozprawą. Lęk przed przyszłością, smutek i zmęczenie. I ten nagły stres – wynikły z rozmowy z osobą – jeszcze niedawno najbliższą, a dziś – stojącą po drugiej stronie sali sądowej. Wtedy dzwoni się do mnie. Rozmawiamy. Wyjaśniam ewentualne możliwe sytuacje, określam stopień prawdopodobieństwa poszczególnych, przekazanych przez .. kogoś .. informacji i wtedy pojawia się ta  zmiana głosu w słuchawce. Wraca spokój. 🙂

A na drugi dzień radość, bo sprawa zakończyła się tak, jak o to wnosiliśmy:).

Sprawy życia codziennego są bardzo różne: może to być rozwód, albo mobbing w pracy, albo kupno mieszkania.. Niby „zwyczajne” sprawy, o których ciągle się słyszy. A jednak, gdy dotyczy to nas bezpośrednio, naszego życia, to zaczynamy odczuwać ich wagę. To dobrze, że mamy do kogo się zwrócić. Spotkanie, mail, telefon do prawnika.

Od tego jesteśmy:).

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

piotr 17 września, 2020 o 09:05

Rozwód to duże emocje i dlatego nie należy w tym czasie być samemu. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, bo sprawy sądowe mogą się skomplikować.

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej z siedzibą w Sandomierzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem poczta@orlowskam.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: